Запрошення до участі в обговоренні

Запрошуємо до участі в розробці Стратегії розвитку

Новоолександрівської сільської територіальної громади

Новоолександрівська сільська рада за підтримки експертів АМУ розпочинає роботу із розробки Стратегії розвитку Новоолександрівської сільської територіальної громади на 2022–2026 роки.

Стратегія – це план дій на п’ять  років із чітким поетапним визначенням заходів та ресурсів для забезпечення подальшого розвитку нашої громади для комфортного проживання кожного її мешканця.

На етапі обговорення даного стратегічного документа в центрі уваги будуть системні проблеми з життя нашої спільноти, способи їх подолання, пріоритетні напрями розвитку та завдання на шляху змін. Тобто, всі ключові моменти, які дозволять Новоолександрівській сільській територіальній громаді стати успішною як в Херсонській області, так і в Україні.

У відповідності до методу партнерства, ми, як орган влади, хочемо залучити до процесу стратегування жителів громади аби кожен висловив власні думки та пропозиції.

Тож, шановні жителі Новоолександрівської сільської територіальної громади, запрошуємо Вас долучатися:

- до участі в засіданнях робочої групи з розробки стратегії;

- до обговорення в доступний та зручний для Вас спосіб (через офіційний веб-сайт, електронною поштою на адресу noleksanfv@gmail.com, подавати письмові пропозиції до сільської ради).

Надані пропозиції будуть узагальнені фахівцями сільської ради та винесені на обговорення під час засідань робочої групи з розробки Стратегії.

Форми отримання та оприлюднення інформації щодо Стратегії можуть бути різними: тексти, фотографії, відео, аудіо, презентації тощо. Головне – спільно визначити, якою ми хочемо бачити нашу Новоолександрівську сільськьку територіальну громаду в результаті реалізації майбутньої Стратегії.

Якщо Ви бажаєте брати особисто участь у попередньому обговоренні та розробці майбутньої стратегії розвитку Новоолександрівської сільської територіальної громади, заповніть форму за посиланням:  https://forms.gle/pECk6g3iqUamD7P76

Про дату та час засідання робочої групи у Вашому населеному пункті буде повідомлено додатково на електронну адресу або по телефону (згідно даних внесених у вищезазначену форму)

Запрошуємо всіх небайдужих до розвитку Новоолександрівської сільської територіальної громади.

Спільними зусиллями ми зможемо зробити її найкращою!