ВІДДІЛ ОСВІТИ КУЛЬТУРИ МОЛОДІ ТА СПОРТУ

06 Травня, 2021 р., 08:10
Вчора  м. Бериславі  Херсонської області відбулися зональні змагання обласного спортивно – масового заходу СооI –Games в якому приймали участь  діти Бериславської, Новоолександрівської, та Зеленопільської шкіл 1,2,3 підліткових дивізіонів. Новоолександрівські спортсмени зайняли 2 місця в 2 та 3 вікових дивізіонах.
30 Квітня, 2021 р., 10:50
28 квітня 2021 на стадіоні "Кристал" відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх шкіл за програмою обласної Спартакіади. Збірна  команда дівчат у складі:
27 Квітня, 2021 р., 13:31
Обласна  програма  «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017 – 2024 роки
27 Квітня, 2021 р., 09:42
     26 квітня 2021 року виповнилося 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на “до” та “після”, залишивши по собі глибокий відбиток у пам'яті.
19 Квітня, 2021 р., 13:52
Громадсько-активна школа — якісна освіта й успішна громада Питання забезпечення якості освіти представлені в циклі онлайн-курсів «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина», розробленому на виконання Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа». До створення навчальних матеріалів долучилася Державна служба якості освіти України як партнер Європейського центру імені Вергеланда (Королівство Норвегія) в межах реалізації меморандуму про співпрацю.
16 Квітня, 2021 р., 08:43
Правові аспекти державного нагляду (контролю) закладів освіти та інституційного аудиту шкіл