ПОДАТКОВА ПОВІДОМЛЯЄ

У 2021 році скарбниця Новоолександрівської громади отримала
понад 20,7 мільйона гривень податків і зборів

Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом минулого року скарбниця Новоолександрівської сільської територіальної громади отримала для свого розвитку та забезпечення соціальних потреб мешканців понад 20,7 млн гривень податків і зборів. Це більш як на 3,4 млн гривень перевищує показники 2020 року.

Основною складовою Новоолександрівського бюджету у 2021 році став податок на доходи фізичних осіб. Його було сплачено близько 11,5 млн гривень.

Крім того, важливими джерелами наповнення місцевого бюджету є надходження від плати за землю ‒ понад 4,2 млн гривень, та єдиного податку ‒ більш ніж 3,7 млн гривень.

Податківці зазначають, що системне наповнення дохідної частини бюджету базується, перш за все, на сумлінному ставленні до сплати податкових зобов'язань свідомих платників. А сплачені до бюджетів місцевих громад податки сприяють розвитку інфраструктури, забезпечують достойне фінансування соціальної сфери, покращення рівня життя громади.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі