ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги "ВКЛЕЙКА ФОТОКАРТКИ В ПОСВІДЧЕННЯ ДИТИНИ З БАГАТОДІТНОЇ СІМ’Ї У ЗВ’ЯЗКУ З ДОСЯГНЕННЯМ 14-РІЧНОГО ВІКУ"

Дата: 28.12.2023 16:33

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ начальника управління соціального захисту населення  Бериславської районної державної   адміністрації

14.12.202322

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

Вклейка фотокартки в посвідчення дитини з багатодітної сім’ї у зв’язку з досягненням 14-річного віку”

Управління соціального захисту населення Бериславської районної державної адміністрації  через

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Новоолександрівської сільської ради

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги та / або центру надання адміністративних послуг)

Інформація про суб’єкт надання адміністративної послуги та / або центр надання адміністративних послуг

Місцезнаходження

73443, вул.Першого Травня, 96, с. Новоолександрівка, Бериславський р-н, Херсонська обл..

Інформація щодо режиму роботи

Понеділок,  вівторок, середа, четвер з 08.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45 п’ятниця з 08.00 до 15.45.

Вихідний – субота, неділя.

Телефон / факс, електронна  адреса, офіційний веб-сайт

тел. 0678928135

novooleks_sr@ukr.net (адреса електронної пошти)

https://novoolexandrivska-gromada.gov.ua/ (вебсайт)