Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 07.09.2021 16:31

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»,  Новоолександрівська сільська ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

Відділ бухгалтерського обліку та звітності:

Головний спеціаліст з бухгалтерського обліку

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування (облік та аудит) не нижче ступеня бакалавра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом в бухгалтерській сфері на державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше 5-ти років. Знання Конституції України, законодавства стосовно служби в органах місцевого самоврядування, Бюджетного кодексу, нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно ведення бухгалтерського обліку. Знання основ діловодства, досконале володіння державною мовою; впевнений користувач ПК, досвід роботи з комп’ютерними спеціалізованими програмами Microsoft Office Excel, АС «Місцеві бюджети рівня розпорядника бюджетних коштів», «Logica», національних стандартів бухгалтерського обліку в державному секторі, Є – звітність,СДО, REPORT, АС «Зарплата», АС «Комплекс» та ін.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік (електронний варіант);

4.Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

5. Копія паспорта;

6. Копія ідентифікаційного коду;

7. Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

8. Копія документів про освіту;

9. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем сільської ради за адресою: с.Новоолександрівка, вул.Першого Травня, 96,

тел.05533 3-82-28