Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 13.08.2021 15:41
Кількість переглядів: 318

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Новоолександрівська  сільська рада  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад: 

    Відділу земельних відносин  житлово - комунального господарства комунальної власності благоустрою і архітектури:

Головного спеціаліста з земельних питань і благоустрою

 Вимоги до кандидатів:   громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування (землевпорядник)  не нижче ступеня спеціаліста; вільне володіння  державною мовою; вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача; загальний стаж роботи на державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше п’яти років.

 

Адміністратора системи Новоолександрівської сільської ради

    Вимоги для кандидатів: Вища, незакінчена вища, середньо-спеціальна технічна освіта. Наявність освіти часто не потрібна, проте диплом може надати додаткові шанси для кар’єрного зростання.
Адміністрування і модернізація локальної мережі, підтримкою центрального сервера.  Відповідає за безперебійну роботу комп'ютерів у співробітників , встановлює права доступу до різних ресурсів внутрішньої мережі (принтерам, сканерам і т. п.) і до Інтернету.  Забезпечення інформаційної безпеки. Повинен вміти не лише запобігати збою будь-якого компонента системи, але і ліквідовувати його наслідки в найкоротші терміни без збитку для роботи організації.

Серед навиків, якими повинен володіти системний адміністратор, на перше місце виходять теоретичні знання програмно-апаратного комплексу і практичний досвід адміністрування  серверів. Володіння англійською мовою на рівні читання технічної документації і наявність дипломів про закінчення спеціалізованих курсів є обов'язковими вимогами.
ІТ-спеціаліст має завжди бути в курсі змін, що постійно відбуваються в цій області, тому здібність до самонавчання – один з головних навиків, яким потрібно володіти такому співробітникові.

Загальні вимоги до кандидатів: 

     Для участі у конкурсі подаються такі документи : заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування; заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність); 2 фотографії розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларація  особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції; копія документа, який посвідчує особу громадянина України; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); письмова згода на обробку персональних даних.

     Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування ", "Про запобігання корупції",  а також законодавства з  урахуванням  специфіки функціональних повноважень відповідних посад Новоолександрівської сільської ради.

Термін прийняття документів для участі у конкурсі протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Звертатися за адресою: с.Новоолександрівка  вул. 1Травня, 96,

 тел.05533 3- 82-28  

 

                               

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь