Про вшанування жертв депортації кримськотатарського народу

Дата: 20.05.2021 10:48

18 травня в Україні та світі згадують про жертв депортації кримськотатарського народу з Криму  у 1944 році. У цей день з півострова відправили перший ешелон кримських татар. Загалом було депортовано близько 200 тис. осіб.

Згідно з постановою Верховної Ради України, день 18 травня оголошено Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

В освітніх закладах Новоолександрівської територіальної громади с.Гаврилівка, с.Михайлівка, с.Золота Балка, с.Біляївка, с. Петропавлівка, с.Новоолександрівка були проведені  інформаційні години, лекції, бесіди, тематичні уроки в межах яких учням розповідали про трагічні події пов»язані із геноцидом кримськотатарського народу. Педагогічні працівники використовували матеріали фотовиставки.

Новоолександрівська сільська рада та працівники культури  провели тематичний захід з вшанування Дня пам»яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

фотозвіт